אוקטובר 2011

היי דלית, מה שלומך?
אז חזרנו… והיה מדהים!!! ממש ממש כיף. רצינו קודם כל להודות לך על כל התכנון והעזרה, ועל הטיפים הקטנים שהתבררו כגדולים ומשמעותיים. וכמובן, לעדכן….
נהנינו מאוד בכל המקומות בהם היינו, אך הכי נהנינו בטוסקנה במיוחד ביום של סיינה/מונטריג’יוני, בלוקה וביום של הכפרים הקטנים. הנסיעה בין הכפרים הייתה עוצרת נשימה, ובכפרים הללו יש הזדמנות להרגיש קצת את החיים המקומיים ולא רק את גלי התיירים.
דווקא בערים הגדולות כמו פירנצה ופרוג’ה התרגשנו קצת פחות, אך זה כנראה קשור לזה שאנחנו לא חובבי אומנות מושבעים (בפרוג’ה נהנינו מאוד מפסטיבל השוקולד, אבל צריך לקחת בחשבון שהוא כ”כ המוני שאי אפשר באמת לראות את העיר).
האירוח אצל ואני היה חוויה יוצאת דופן!!!!! מעבר לכך שהחדרים יפים ונקיים וארוחת הבוקר נהדרת, זו הזדמנות להרגיש את חיי היומיום של משפחה מקומית, וליצור קשר עם אדם חכם ומעניין. באחד הערבים הוא הזמין אותנו לא.ערב בביתו יחד עם זוג ישראלים נוסף, וכך זכינו לטעום מעט מהבישול האיטלקי הבייתי. גם בונציה על אף שהיא יפייפיה, היה לנו קצת קשה עם כך שהעיר הפכה לסוג של מוזיאון המוני וממוסחר, אבל ברגע שהתרחקנו קצת מההמון, התפנינו לראות את יופייה וייחודיותה של העיר. האיים מורנו ובורנו מייצרים תחושה אותנטית יותר, וגם הם מדהימים ביופיים (במיוחד בורנו).
בקיצור, היה טיול נהדר!!!!
שוב המון המון תודה,
בל ואורי


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

אפריל 2011

ערב טוב דלית, חזרנו הביתה… עייפים אך מרוצים (וזו לא קלישאה..) תודה על המלצות נהדרות ועל חלקך בטיול הכיפי שלנו באומבריה, טוסקנה ורומא. הדירה... המשך

ספטמבר 2011

הי דלית אחרי שנים רבות שלא היינו בחו”ל החלטנו זוגתי ואני לעשות זאת בעזרת שירותייך המצויינים. זאת הפעם הראשונה שלנו באיטליה וחזרנו ממנה נפעמים ומוצפים... המשך