יוני 2011

הי דלית,
אז זהו חזרנו …
אין ספק שזה היה אחד מן הטיולים המוצלחים ביותר שלנו. הנופים, המאכלים, הניחוחות, האווירה… הדבר האמיתי של להיות כולנו יחד, להנות ולתפקד כצוות (גיבושון…). מסגרת הטיול שהכנת שילבה את הכל.
דברים שהוספנו בעצמנו בהתאם לנסיבות ולמקום הוסיפו את הדובדבן שבקצפת, תבורכי.
המסע התחיל בגשם שוטף, שבר ענן של שלוש שעות אשר גרם לעיכוב בהגעה לריטה המקסימה. היא קבלה אותנו ומיד התחיל מסע הכושר בעליות של ארונה. אומבריה באיזור זה והאתרים בם בקרנו מקסימים, בעיקר כשמזג האויר הלך והשתפר עם הזמן ולקראת המעבר לטוסקנה השמיים האירו את פניהם.
הדירה בטוסקנה היתה במיקום מצויין. הטיולים שערכנו בנופים המקסימים וביקבים השונים הביאו לקשר בלתי אמצעי עם תושבי המקום. באיזור מונטפיורלה הגענו למקום בו התארחה סדנת ציירים ובעלת המקום כבדה אותנו ממטעמי המטבח הטוסקני, במחיר של בקבוקי יין ושמן שקנינו במקום.
סדנת הקרמיקה באומבריה הייתה מאתגרת וסדנת הבישול אצל מסימו ופטריציה הייתה ממש חלום. חבל שלא יכולת לטעום את מעשה ידינו: ברוסקטת בצל מתוק מצ'רטלדו, פסטו אמיתי עם פארמיג'אנו ראג'נו ופקורינו חריף וכמובן בזיליקום שום ו…שמן (הרבה), טאליאטלה, קארפצ'ו בתנור עם ארוגולה וכמובן טירמיסו…אין דבר כזה. אגב, אפילו קבלנו תעודת השתתפות ב Typical Tuscan Cuisine Course … מה את יודעת.
כל בני המשפחה חזרו עם מצברים מלאים, מוכנים לטיול הבא… ונוגה התינוקת התפתחה פלאים באויר של טוסקנה ולא הפסיקה לפטפט… כיף לא נורמלי.
ושוב תודה רבה ולהתראות
משה

פורסם בקטגוריה תודה, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *