מאי 2008

6-11/5/2008
הטיול שלנו לאיטליה התחיל באופן ספונטני יחסית. ראינו מבצע של טיסות זולות למילאנו והחלטנו לקנות כרטיסים. אבל אז הגיע החלק הקשה: מה נעשה באיטליה 6 ימים?! איפה נישן ואיפה נטייל?!
למזלנו פנינו לדלית והיא ידעה בדיוק מה הכי טוב בשבילנו. היא בנתה לנו טיול מושלם אחרי שבדקה מה אנחנו אוהבים לעשות, איזה נופים מעניינים אותנו ואיזה אופי של מטיילים יש לנו. לא חשבנו שנספיק לטעום כ"כ הרבה מאיטליה בזמן כה קצר, אבל בזכות מסלול מאורגן להפליא, זה התממש. דלית הציעה לנו להתמקד בצפון איטליה ובנתה לנו מסלול שכלל את המקומות הבאים: ורונה, ונציה, אזולו, בסאנו דל גראפה, אגם גארדה והעיירות שסביבו, אגם קומו, בלאג'ו, וארנה ואגם לוגנו. נשמע הרבה? בכלל לא, עבורנו זה היה מושלם! זה קלע בדיוק לראש שלנו: אוהבים הרבה נופים, ממצים מהר וכל הזמן מחפשים את המקום הבא.
אבל בזה לא הסתיימה העזרה בהרכבת הטיול, היא זו שהפנתה אותנו למלונות בהם ישנו, ולדעתנו היה להם חלק עצום בהנאה שלנו מהטיול. גם בהיבט הזה היא גיוונה באופי המקומות, כך שטעמנו מכל דבר ודי בזול. בילינו במלון קטן עם ארוחת בוקר ביתית, במלון גדול עם חדר כושר ובמלון בוטיק מקסים על צלע הר שמשקיף כולו על אגם קומו. המלון הזה היה גולת הכותרת של הטיול כולו ובחיים לא היינו מגיעים אליו בלעדיה!
אנחנו יכולים להמשיך לתאר כיצד המסלול שנשלח אלינו היה מדויק ופרטני (כולל אתרים מומלצים, אירועים מיוחדים ומסלולי הכבישים המדויקים שאנחנו צריכים), אבל זה כבר נראה לנו משתפך מדי…
אנחנו בטוחים שבניית מסלול באופן מקצועי היא שהובילה לטיול הבלתי נשכח שהיה לנו. ולדלית תמיד יהיה חלק בטיול שבו נשלפה טבעת האירוסים מול הגונדולות בונציה (:
מיטל ואיתן
ואם יש שאלות נוספות המייל שלנו הוא eitansap@gmail.com

פורסם בקטגוריה תודה, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.