אוגוסט 2010

דלית יקירתנו,
חזרנו מהטיול שתכננת עבורנו, בצפון איטליה 15-25.8.2010. מאושרים ומלאי חוויות מרנינות כשחיוך גדול של סיפוק וכיף עדיין נסוך על פנינו.
בתחילת התארגנותנו לטיול התמזל מזלנו כשמצאנו את האתר שלך, "ויוה איטליה", באינטרנט. על פי תחושת הבטן הבנו שאנו צריכים לפנות אלייך.
רוצים אנו להביע את הערכתנו על מקצועיותך, סבלנותך הרבה ונכונותך הבלתי נלאית להתאים את הטיול לצרכינו, אופיינו ורצונותינו המשתנים שהיו לאורך כל התכנון.
כבר בתחילת הדרך הבהרת בצורה ברורה ביותר איזה שירות את נותנת ויאמר לזכותך שהגדלת לעשות מעבר לכך. כל זאת בא לידי ביטוי במהלך הטיול עצמו.
יצאנו לדרך בידיעה שאולי נחרוג מהמסלול המתוכנן הכל בהתאם לצורך ולתנאים (אף את המלצת לנו זאת). בסופו של דבר לא היה צורך לחרוג מהמסלול המתוכנן כלל, מאחר וכל מקום ואתר שהמלצת עליו אכן היה הצלחה.
אי אפשר שלא להתייחס לשליטתך בפרטים "הקטנים", לטיפים המועילים והיעילים ולהנחיות שנתת לפרטי פרטים, למשל הפירוט בכניסה לכבישי האגרה או השעות המומלצות לבקר באתרים שונים.
לסיכום, המשל דומה לאמא דואגת אשר שולחת את ילדיה בפעם הראשונה לטיול בגפם.
עוד נציין כי יצאנו לטיול בתחושה אמיתית כי יש בידינו את כל הכלים לצאת לטיול שכזה בבטחה ללא כל דאגות. בהתחשב בעובדה ששכרנו רכב ונסענו באופן עצמאי, בפעם הראשונה, ללא מדריכים וכדומה.
תודה רבה, ושוב תודה
משפחת דרמון, חיים נורית ויהונתן

פורסם בקטגוריה תודה, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *